Zegarek damski Diesel DZ5501

Diesel ma znacznie mniej zegarków damskich niż męskich jednak warto wspomnieć i o tym rodzynku. Przede wszystkim jest on sprzętem wykonanym z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Każdy doskonale wie, że zegarek dla każdego z nas jest nie tylko wskaźnikiem czasu, ale również i ozdobą.

Prezentowany model ma skórzany pasek i wykonany oczywiście z naturalnego materiału. Koperta to solidna stal wysokiej jakości przez co nie będzie zarówno problemów z korozją jak i ewentualnymi uczuleniami. Bateria w tym modelu wytrzymuje wedle deklaracji producenta co najmniej 2 lata co pozwala zapomnieć o trudach eksploatacji. Ciekawie prezentuje się biała tarcza ze złotymi wskazówkami i podziałką. Wszystko to jest skryte za szkiełkiem mineralnym odpornym na zadrapania i stłuczenia.

Dzięki pokryciu tarczy powłoką Neorbite wyeliminowano konieczność podświetlenia zegarka i wystarczy tylko nosić zegarek za dnia, kiedy to bardzo szybko skumuluje on energię świetlną a po zmroku nie ma najmniejszych problemów z odczytaniem wskazań tego jakże uroczego zegarka.