Zegarek Diesel DZ1436

Seria unisex od Diesla jest serią podobnych do siebie modeli, które różnią się drobnymi niuansami konstrukcyjnymi i kolorem. Ten model wyposażony jest w pokrętło, które to przywodzi na myśl klasyczne zegarki mechaniczne, które mozolnie każdego ranka nakręcali nasi rodzice i dziadkowie.

Jednak ten model wyposażony jest w mechanizm kwarcowy, więc nie ma problemów z nakręcaniem mechanizmu. Zegarek ten jest cały biały, więc w przeciwieństwie do różowego modelu unisex może być wybierany nawet przez bardziej zatwardziałych mężczyzn jeśli chodzi o dodatki i stylizację.

Koperta i pasek wykonane są z tworzywa sztucznego a tarcza zegarka przykryta jest szkiełkiem mineralnym. Powoduje to, że jest on lekki, niedrogi i przede wszystkim trwały. Nie trzeba martwić się o delikatne uderzenie czy też wykorzystanie go do celów bardziej sportowych. Jak wszystkie zegarki diesla także i ten nadaje się nie tylko jako czasomierz ale również jako dodatek do ubrania dla szczęśliwych, którzy czasu nie liczą i chcą po prostu wyglądać.