Zegarek Diesel DZ1532

Ładny, dobry i wyglądający odpowiednio na każdej ręce zegarek w kolorze brązowym. Diesel jest marką, którą zna każdy również z branży odzieżowej. Nie dziwi więc, że zegarek jest modelem z półki fashion i doskonale uzupełni każdy ubiór.

Z typowo użytkowych informacji warto wspomnieć, iż nie trzeba go ściągać ani do kąpieli ani do codziennych czynności gdyż wodoodporność 5 ATM bez problemu pozwala cieszyć się nim całą dobę. Pasek zegarka wykonany jest z tworzywa kauczukowego, co pozwala uniknąć zadrapań czy otarć zarówno na pasku jak i na ręce noszącego. Atrakcyjna cena siłą rzeczy wymusiła zastosowanie mechanizmu kwarcowego, który jest najwygodniejszy w eksploatacji a ten model przeznaczony jest wszakże nie dla miłośników klasyki ale młodych użytkowników zadowolonych z walorów estetycznych i użytkowych.

Tarcza zegarka pokryta jest materiałem świecącym w ciemności, więc nie trzeba absolutnie martwić się o takie funkcje jak podświetlenie, które dodatkowo obciążają baterię i skracają czas użytkowania. Prosty, solidny i designerski zegarek dla wszystkich.