Zegarek męski Diesel DZ1169

DZ1169  to solidny i dobrze wykonany model ze średniej półki. Jego cena nie odstraszy nikogo a potrafi się on odwzajemnić wieloletnią i bezproblemową eksploatacją. Powiązanie z marką odzieżową gwarantuje, iż jego skórzany pasek na pewno został wykonany tak, jak powinien.

Model ten adresowany jest do młodszej części użytkowników zegarków i może się on pochwalić wodoodpornością do 100 metrów, co w praktyce pozwala bez najmniejszych obaw wejść z nim do wanny lub wskoczyć do basenu. Design koperty i tarczy przywodzi na myśl modele militarne, wygląda on prosto, solidnie i tak, jakby nigdy nie chciał przestać działać. Potwierdza to zresztą dwuletnia gwarancja producenta na podzespoły.

Wskazania czasu gwarantuje mechanizm kwarcowy typowy dla zegarków tej klasy. Koperta wykonana jest ze stali a tarczę zegarka dodatkowo uzupełnia datownik z dniem miesiąca i nazwą dnia tygodnia. Tarcza przykryta jest szkiełkiem mineralnym.

Pasek wykonany został ze skóry w miękkim obszyciem. Jest to naprawdę wysokiej jakości produkt polecany dla wszystkich młodych i aktywnych osób, które jednocześnie nie chcą wydać na zegarek tysiąca złotych.