Zegarek męski Diesel DZ1216

Jeśli znudziły Ci się klasyczne zegarki, których nie chcesz już nosić i pragniesz odmiany to Diesel DZ1216 jest tym, co musi zagościć na Twojej ręce. Dlaczego? Gdyż jest to ten element linii marki, który właśnie spełnia wymagania stawiane przed nietypowymi czasomierzami.

Koperta jest tutaj biała i prostokątna uzupełniona ciekawym wyglądem i nietypowym układem cyfr. Ponadto sama koperta jest duża, sprawiająca wrażenie niezniszczalnej i bardzo solidna. Warto jest również mieć na uwadze, iż model ten jest szalenie uniwersalny. Doskonale mówi o tym wodoszczelność aż do 10 BAR pozwalająca na codzienne używanie tak jak będziemy tylko tego chcieli. Co prawda nie zanurkujemy do wraku Titanica, ale na co dzień sprawdzi się bezapelacyjnie.

Pasek to wyrób skórzany z miękkim podszyciem. Skonstruowany jest on tak, że eliminuje możliwość otarć czy uczuleń, a noszenie zegarka staje się przyjemnością. Z funkcji praktycznych warto jest również wymienić datownik z dniem miesiąca i tygodnia, dzięki czemu podpisując dokumenty lub odbierając paczkę od kuriera już nigdy nie będziemy musieli pytać o datę.