Zegarek męski Diesel DZ1423

Czy zegarek musi być zawsze nudny i tylko spełniać swoją funkcję? Nie! Model, o którym mowa dziś doskonale spełnia również funkcję dekoracyjną. Marka Diesel słynie z tego, iż potrafi wyprodukować model zarówno dla eleganckiego biznesmena jak i po prostu dla młodego człowieka, który zwyczajnie chce wyróżnić się z tłumu.

Dwukolorowy pasek z tworzywa płynnie przechodzi swoimi barwami w kopertę zegarka. Na uwagę zasługuje nowatorska forma koperty i niestandardowy kształt. Sama tarcza to także coś, co trudno jest pomylić z czymkolwiek innym. Wyróżnia ją inny niż zazwyczaj rozkład liczb, podziałki i innych elementów.

Przy całej swojej innowacyjności model ten jest jednak wykonany dość surowo. Brak tutaj ogromnych ozdobników czy przesytu funkcji. Dzięki czemu użytkownik ma 2 w 1, zarówno świetny czasomierz jak i ozdobę swojej ręki obok której nikt nie przejdzie już obojętnie. Podstawowe walory użytkowe jak wodoodporność do 50 metrów czy wytrzymałe szkiełko mineralne wskazują, iż jest to model uniwersalny jednakże skierowany do młodszego grona odbiorców. Największym atutem jest cena, której próżno szukać w katalogach konkurencji.