Zegarek męski Diesel DZ1524

Zabawa kolorem od zawsze była czymś, co w modzie było czymś pożądanym. W przypadku modelu DZ1524 jest to wyraźnie widoczne. Mimo mało męskich skojarzeń z różowym kolorem, jest to model typowo męski. Pozwala to pokazać, iż użytkownik nie jest kimś, kto łatwo ulega trendom i idzie na kompromisy.

Ciekawym akcentem jest również to, iż bransoleta mimo kształtów typowych dla modeli wykonanych ze stali, jest w całości wykonana z tworzywa sztucznego. Odpowiednio dobrana mieszanka tworzyw eliminuje ryzyko reakcji alergicznych, które występują u niektórych w przypadku używania tych stalowych modeli.

Zapięcie natomiast jest metalowe, więc nie ma najmniejszego ryzyka odpięcia się bransolety podczas rozmaitych aktywności fizycznych. Również wygląd tarczy skutecznie pokazuje, iż jest to model młodzieżowy, dzięki czemu dopasuje się do gustów osób chcących nie tylko się wyróżnić, ale również znudzonych tradycyjnym wyglądem i układem cyfr na tarczy. Ponadto zegarek jest wodoodporny i posiada dość mocne szkiełko. Dodatkowo podnosi to jego walory praktyczne i użytkowe.