Zegarek męski Diesel DZ4290

Patrząc na ten zegarek na myśl przychodzi kokpit myśliwca z najnowocześniejszymi technologiami na pokładzie. Kiedy chcemy mieć produkt elegancki, który jednak nie jest nudny to ten model warto podać pod rozwagę.

Nie dość, że koperta jest naprawdę duża i stalowa, to jeszcze na tarczy zegarka znajduje się chronograf. W związku z tym bardzo wielu nabywców rezygnuje ze znacznie droższych modeli szwajcarskich z podobnym wyposażeniem na rzecz prezentowanego zegarka.

Tutaj mamy wszystko, czego potrzebujemy za właściwie jedną trzecią ceny zegarka i to powinno być naprawdę wyznacznikiem tego, co najważniejsze. Wygoda, komfort i elegancja. Pasek zegarka wykonany jest ze naturalnej skóry koloru brązowego, która doskonale może komponować się właśnie z brązowymi skórzanymi butami. O takich funkcjach jak datownik nie trzeba nawet wspominać, gdyż są one standardem w tym segmencie.

Praktyczne walory uzupełnia również wodoodporność na poziomie 10 bar i duże, wygodne przyciski i pokrętło do obsługi chronografu a także ustawiania godziny zegarka.