Zegarek męski Diesel DZ4397

Ten model męskiego zegarka od Diesla wyróżnia się kilkoma szczegółami przez co jest jednym z bestsellerów. Na pierwszy rzut oka widać dwa szczegóły. Duża koperta i pasek wykonany niczym spodnie jeansowe. Również przyciski do obsługi chronografu są umieszczone pod solidnymi klapkami. Można zatem obsługiwać go nawet w rękawicach, które przy niektórych sportach są konieczne.

Duża i czytelna tarcza pozwalają na łatwy odczyt wskazań nawet w ekstremalnych warunkach. Za dokładność wskazań odpowiada mechanizm kwarcowy z baterią wystarczającą na długie użytkowanie. Zegarek dla ludzi aktywnych nie mógłby się również obejść bez odporności na wodę na poziomie 5 ATM. W praktyce pozwala to na aktywne użytkowanie w każdych warunkach, również w deszczu i sportach dających ryzyko kontaktu z wodą.

Dzięki zakręcanemu dekielkowi woda ma jeszcze trudniej dostać się do mechanizmu zegarka. Mineralne szkiełko również jest ważnym aspektem użytkowym i daje możliwość cieszenia się takim użytkowaniem, które to nie skończy się pęknięciami czy zadrapaniami. Zegarek z wyższej półki dla ludzi, którzy nie tylko siedzą za biurkiem.